, قوانین و شرایط خدمات
: قوانین و شرایط
آخرین ویرایش در 10 فروردین 1399 توسط مدیر
 1. شرایط استفاده از وب سایت و شرایط عضویت بین شخص حقیقی استفاده کننده از خدمات وب سایت و سایت پک کلیک است . اگر شما با شرایط و قوانین سایت موافق نیستید سایت پک کلیک نمی تواند شما را به عنوان یک عضو بپذیرد

 2. شما فقط می توانید دارای یک حساب در تمامی شرایط باشید. اگر شما بیشتر از یک حساب برای خود ایجاد کنید بدون توجه به نوع وضعیت حساب یا موجودی شما ، تمامی حساب های ایجاد شده مسدود و هیچگونه مبلغی به شما باز گردانده نخواهد شد.قراردادهای اسپانسیری و سهام فقط یکبار امضا دو طرفه و ثبت خواهد شد ویرایش های بعدی امضا اسپانسیر سهام لازم نیست و اسکن خواهد شد.ضمانت های اجرایی از طریق تیباکس ارسال خواهد شد به ادرس ذکر شده قرارداد .بعد از ثبت قرارداد و ارسال در ایمیل کاربر و اسپانسیر دو ساعت وقت داره که قرارداد رو استرداد کند.

 3. این وب سایت دارای بالاترین امکانات برای تشخیص هر گونه تقلب را داراست ، هر گونه تلاش برای استفاده از نرم افزار های کلیک اتوماتیک به راحتی توسط وب سایت تشخیص داده و حساب شما بدون هیچگونه اطلاع قبلی مسدود و هیچگونه وجهی به شما بازگردانده نخواهد شد

 4. این وب سایت پیرو قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و تمامی عملکردهای اعضا و تبلیغات انجام شده در سایت نیز باید پیرو این قوانین باشند.کاربران بخش سهام ها موظف هستن از بخشنامه های سال جاری 99نسبت به سهام های که کششون پایین اومده اجرا کرده در غیر این صورت تسویه حساب طبق قوانین سایت دو الی سه ماهه ثبت خواهدشد.بعد از اجرا شدن بخشنامه سال 99 سایت هیچگونه افزایش حق سهام رو نداشته و نخواهد داشت.

 5. شما اجازه ندارید که اعضای خانواده ای را که در آن زندگی می کنیدو یا محلی که در آن کار می کنید رابه عنوان نفرات ارجاعی مستقیم خود استفاده کنید ، فقط یک حساب، یک ایمیل و یک آی پی آدرس از هر خط اینترنت بابت هر حساب مجاز است. این به این معنی است که اگر درخانه یا محل کار دارای یک خط اینترنت و چندین کامپیوتر هستید ، فقط یک حساب با تمامی آن کامپیوترها می توانید باز کنید.( هر خط اینترنت و یک کامپیوتر فقط یک حساب)

 6. تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد

 7. اجازه درخواست برداشت از حساب بستگی به نوع عضویت و مقدار موجود در حساب شما داردبرای مثال عضویت استاندارد هر ۷ روز یکبار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر ۶ روز و اعضای طلایی هر ۴ روزیکبار اجازه برداشت از حساب دارند. حداقل برداشت موجودی در مرحله اول 2000 تومان, در مرحله دوم 2000 تومان و از مرحله دوم به بعد 2000 تومان می باشد.

 8. مدیریت وب سایت و یا اعضای گروه پشتیبانی اجازه معلق کردن یا بستن حساب شما را در هر لحظه برای هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی داراست. اگر شما در هر صورتی از نوع تقلب یا تخلف دست داشته باشید ، حساب شما بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و هیچگونه وجهی مستر نخواهد شد.لطفا در خاطر داشته باشید بخاطر وجود سیستم بسیار پیشرفته در وب سایت هیچگونه خطایی در پیدا کردن افراد متخلف وجود ندارد و ما قادر به توضیح جزئیات به شما نخواهیم بود ، پس بهترین کار این است که از قوانین وب سایت پیروی کنید

 9. شما باید در خاطر داشته باشید که شما کارمند پک کلیک نخواهید بود و هیچ قرار داد کاری نیز با پک کلیک نخواهید داشت . ما بصورت خیلی ساده یک واسطه از شما بین تبلیغات کننده و مصرف کننده می سازیم. ضمنا شما و پک کلیک اجازه قطع رابطه را در هر لحظه با یکدیگر دارید

 10. پک کلیکهیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد. پک کلیکدارای حق محدود کردن ، عوض کردن و یا تغییر قیمتها ،مزایا، قوانین ، پیشنهادات و تغییر قوانین عضویت را در هر لحظه بدون اطلاع قبلی داراست. سرمایه گذار ، مدیر و، کارمندان پک کلیکهیچگونه مسئولیتی بابت نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در وب سایت را ندارند.

 11. هرگونه اتهام بدون مدرک ، ارعاب ، تهدید و یا بی احترامی به پک کلیک و یا افراد تحت استخدام پک کلیک چه در اینجا و چه در جاهای دیگر منجبر به جلوگیری از ورود شما به تالار و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی و یا همیشکی خواهد شد.

 12. هرگونه اعتراض بی مورد و مطرح کردن موارد و سئوالاتی که چندین دفعه در تالار پاسخ داده شده بدون خواندن و جستجو کردن تالار می تواند منجر به جلوگیری شما از ورود به تالار و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی و یا همیشگی خواهد شد .تسویه حساب و عدم پرداخت بدیهی از طرف اسپانسیرها و سهام داران سه الی شش ماهه بوده و دچار ضرر و زیان باتوجه به میزان خسارت وارد شده خواهد بود.

 13. درصورتیکه شماره حساب فراهم شده از طرف شما اشتباه باشد و پرداخت از طرف وب سایت انجام گیرد و توسط بانک برگشت داده شود، مبلغ درخواستی برای دومین بار به حساب شما ریخته نخواهد شد. همچنین اگر پرداخت انجام شود و بررسی شما در حساب بانکی خود تکمیل نباشد و برای شما سند پرداخت ارسال شود، همزمان هزار تومان به علت بررسی نکردن دقیق حساب بانکی از حساب پک کلیک شما کسر خواهد شد.

 14. پک کلیک تسویه حساب بخش سهام بعد از اتمام قرارداد ده روزه میباشد.مدیریت و اسپانسیرها در صورت پایین اومدن کش سایت میتونن درخواست افزایش کش رو انجام بدن و کاربران موظف هستنماین های پایین اومده رو تایید کنن.

با استفاده از خدمات سایت پک کلیک شما تایید کرده اید که شرایط و قوانین سایت را پذیرفته اید
, قوانین و شرایط خدمات